115 000 € 105 000 €
1875 €/m²
Property 61981 photo 1
Property 61981 photo 2
Property 61981 photo 3
Property 61981 photo 4
Property 61981 photo 5
Property 61981 photo 6
Property 61981 photo 7
Property 61981 photo 8
Property 61981 photo 9
Property 61981 photo 10
Property 61981 photo 11
Property 61981 photo 12
Property 61981 photo 13
Property 61981 photo 14
Property 61981 photo 15
Property 61981 photo 16
Property 61981 photo 17
Property 61981 photo 18
Property 61981 photo 19
Property 61981 photo 20
Property 61981 photo 21
Property 61981 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 56 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
130 000 € 1511 €/m²
  • Kod objekta 61154
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 61342
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 2896 €/m²
  • Kod objekta 63127
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1524 €/m²
  • Kod objekta 63215
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63701
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 64127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65205
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65206
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65207
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter