95 000 €
792 €/m²
Property 61178 photo 1
Property 61178 photo 2
Property 61178 photo 3
Property 61178 photo 4
Property 61178 photo 5
Property 61178 photo 6
Property 61178 photo 7
Property 61178 photo 8
Property 61178 photo 9
Property 61178 photo 10
Property 61178 photo 11
Property 61178 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m u Kavali. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
125 000 € 2604 €/m²
  • Kod objekta 65532
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
123 900 € 2753 €/m²
  • Kod objekta 62935
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1416 €/m²
  • Kod objekta 63450
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 2692 €/m²
  • Kod objekta 65269
  • Kvadratura 39 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
95 000 € 791 €/m²
  • Kod objekta 61178
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 1181 €/m²
  • Kod objekta 60296
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 65267
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 64862
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
79 000 € 1385 €/m²
  • Kod objekta 64290
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63825
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 360 m

Prijava za Newsletter