130 000 €
1182 €/m²
Property 60296 photo 1
Property 60296 photo 2
Property 60296 photo 3
Property 60296 photo 4
Property 60296 photo 5
Property 60296 photo 6
Property 60296 photo 7
Property 60296 photo 8
Property 60296 photo 9
Property 60296 photo 10
Property 60296 photo 11
Property 60296 photo 12
Property 60296 photo 13
Property 60296 photo 14
Property 60296 photo 15
Property 60296 photo 16
Property 60296 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Pristup

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Kavali. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63825
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
125 000 € 2604 €/m²
  • Kod objekta 65532
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 1181 €/m²
  • Kod objekta 60296
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 65267
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 2692 €/m²
  • Kod objekta 65269
  • Kvadratura 39 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
180 000 € 2769 €/m²
  • Kod objekta 64059
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65271
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 60768
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter