Prodaja - Zemljište 18000 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
55 000 €
3 €/m²
Property 60745 photo 1
Property 60745 photo 2
Property 60745 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 18000 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
80 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30550
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 30551
  • Kvadratura 256 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
45 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 32227
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33167
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33302
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
60 000 € 50 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 33313
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
64 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33813
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
58 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 35610
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
58 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 36483
  • Kvadratura 1086 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
50 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 38777
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter