Prodaja - Zemljište 820 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Paradeisos
76 000 €
92 €/m²
Property 59526 photo 1
Property 59526 photo 2
Property 59526 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 84 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 820 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 106 kv.m.

Za prodaju
75 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5448
  • Kvadratura 2008 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 9414
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
70 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 23720
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 28940
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
70 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 29621
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
70 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 50040
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
70 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 60395
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 61822
  • Kvadratura 6750 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 64620
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
73 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 64714
  • Kvadratura 3300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter