Prodaja - Zemljište 500 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
64 000 €
128 €/m²
Property 33813 photo 1
Property 33813 photo 2
Property 33813 photo 3
Property 33813 photo 4
Property 33813 photo 5
Property 33813 photo 6
Property 33813 photo 7
Property 33813 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 102 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m.

Za prodaju
95 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 60943
  • Kvadratura 16726 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 61822
  • Kvadratura 6750 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
61 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 62361
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 63349
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
65 000 € 714 €/m²
  • Kod objekta 63463
  • Kvadratura 91 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 63796
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 64620
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
55 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 64711
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
65 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 64712
  • Kvadratura 3300 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
73 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 64714
  • Kvadratura 3300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter