100 000 €
2128 €/m²
Property 60375 photo 1
Property 60375 photo 2
Property 60375 photo 3
Property 60375 photo 4
Property 60375 photo 5
Property 60375 photo 6
Property 60375 photo 7
Property 60375 photo 8
Property 60375 photo 9
Property 60375 photo 10
Property 60375 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1997
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 220 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 47 kv.m u predgrađu Kavali. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
100 000 € 2127 €/m²
  • Kod objekta 60375
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 60591
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
86 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 61546
  • Kvadratura 84 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
85 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 61548
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 61553
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 1084 €/m²
  • Kod objekta 61963
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
93 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 62919
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 63768
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter