140 000 €
2800 €/m²
Property 60591 photo 1
Property 60591 photo 2
Property 60591 photo 3
Property 60591 photo 4
Property 60591 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u predgrađu Kavali. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, baštu, travnjak, grejanje.

Za prodaju
180 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 60854
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 61079
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 61216
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
200 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 61966
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
120 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 63978
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 2395 €/m²
  • Kod objekta 64032
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter