170 000 € 145 000 €
2164 €/m²
Property 64057 photo 1
Property 64057 photo 2
Property 64057 photo 3
Property 64057 photo 4
Property 64057 photo 5
Property 64057 photo 6
Property 64057 photo 7
Property 64057 photo 8
Property 64057 photo 9
Property 64057 photo 10
Property 64057 photo 11
Property 64057 photo 12
Property 64057 photo 13
Property 64057 photo 14
Property 64057 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 500 m

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 67 kv.m u Kavali. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

На продају је стан на првом спрату у улици Омонија, на изузетно централној локацији, у близини цркве Светог Павла, са фронтом према улици Омонија.

Распоред обухвата једну спаваћу собу, дневни боравак са кухињом у отвореном концепту, купатило, као и оставу са машином за прање веша и полицама. Стан има укупно четири терасе, које обезбеђују природно светло и удобност.

Кухиња је пространа, са квалитетном дрвеном радном плочом и потпуно уграђеним апаратима. Спаваћа соба је светла и комфорна. Купатило је модерно уређено, унутрашња врата су од храста са елегантним детаљима. Улазна врата су сигурносна.

Прозори су двоструко енергетски ефикасни и са одличном звучном изолацијом. Додатне карактеристике укључују трофазну струју, бојлер и ноћну тарифу електричне енергије за нижу потрошњу.

Током последње године, некретнина је остварила приход од 16.000 евра кроз краткорочни закуп, што је чини атрактивном инвестиционом приликом. Разгледање је могуће уз претходну најаву.

Za prodaju
164 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 64058
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
242 000 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 65095
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 1548 €/m²
  • Kod objekta 61218
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65271
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 2705 €/m²
  • Kod objekta 61903
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2769 €/m²
  • Kod objekta 64059
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 60768
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter