132 000 €
1039 €/m²
Property 59197 photo 1
Property 59197 photo 2
Property 59197 photo 3
Property 59197 photo 4
Property 59197 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju commercial property od 127 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • Kod objekta 8846
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
120 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 45649
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 56713
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
160 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 20029
  • Kvadratura 48 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64656
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod objekta 8526
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64654
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
107 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48484
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
165 000 € 1650 €/m²
  • Kod objekta 35190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
145 000 € 906 €/m²
  • Kod objekta 57339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter