Prodaja - Zemljište 123 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
90 000 €
731 €/m²
Property 59192 photo 1
Property 59192 photo 2
Property 59192 photo 3
Property 59192 photo 4
Property 59192 photo 5
Property 59192 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 110 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 123 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
120 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 20100
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m
Za prodaju
100 000 € 85 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 28972
  • Kvadratura 6441 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 31416
  • Kvadratura 10600 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 31417
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
105 000 € 75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 32007
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
130 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 33414
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
100 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34662
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter