Prodaja - Zemljište 402 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Nea Raidestos
130 000 €
323 €/m²
Property 29907 photo 1
Property 29907 photo 2
Property 29907 photo 3
Property 29907 photo 4
Property 29907 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 402 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
130 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 35075
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
120 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 36571
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
175 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 39855
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
175 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39856
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
175 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 40033
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
190 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 46871
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
150 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49429
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter