Prodaja - Zemljište 5800 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kato Scholari
100 000 €
17 €/m²
Property 8515 photo 1
Property 8515 photo 2
Property 8515 photo 3
Property 8515 photo 4
Property 8515 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5800 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
130 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 8518
  • Kvadratura 9300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 14079
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 20100
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m
Za prodaju
140 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 23746
  • Kvadratura 514 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
100 000 € 85 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 28972
  • Kvadratura 6441 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 29012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m

Prijava za Newsletter