Prodaja - Zemljište 9098 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Lefkosia centar - Nikozija
295 000 €
32 €/m²
Property 58672 photo 1
Property 58672 photo 2
Property 58672 photo 3
Property 58672 photo 4
Property 58672 photo 5

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 9098 kv.m. u Nikozija.

Za prodaju
380 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 51666
  • Kvadratura 7916 m²
Za prodaju
425 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 51683
  • Kvadratura 36930 m²
Za prodaju
350 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 56123
  • Kvadratura 3243 m²
Za prodaju
355 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 58617
  • Kvadratura 18517 m²
Za prodaju
295 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 58672
  • Kvadratura 9098 m²
Za prodaju
245 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 58699
  • Kvadratura 12444 m²
Za prodaju
320 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 58723
  • Kvadratura 31952 m²
Za prodaju
300 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 58738
  • Kvadratura 24166 m²
Za prodaju
275 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 58840
  • Kvadratura 4618 m²

Prijava za Newsletter