Prodaja - Zemljište 4618 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Lefkosia centar - Nikozija
275 000 €
59 €/m²
Property 58840 photo 1
Property 58840 photo 2
Property 58840 photo 3
Property 58840 photo 4

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 4618 kv.m. u Nikozija.

Za prodaju
267 550 € 213 €/m²
  • Kod objekta 25714
  • Kvadratura 1253 m²
Za prodaju
267 550 € 213 €/m²
  • Kod objekta 25715
  • Kvadratura 1255 m²
Za prodaju
265 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 27189
  • Kvadratura 389 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
342 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 46320
  • Kvadratura 5017 m²
Za prodaju
324 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 46357
  • Kvadratura 31773 m²
Za prodaju
250 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 46483
  • Kvadratura 9309 m²
Za prodaju
380 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 51666
  • Kvadratura 7916 m²
Za prodaju
225 000 € 101 €/m²
  • Kod objekta 51667
  • Kvadratura 2221 m²
Za prodaju
350 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 56123
  • Kvadratura 3243 m²
Za prodaju
355 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 58617
  • Kvadratura 18517 m²

Prijava za Newsletter