2 590 000 €
11991 €/m²
Property 58419 photo 1
Property 58419 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 216 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na 7. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod objekta 63861
  • Kvadratura 243 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod objekta 8831
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod objekta 58380
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Kod objekta 64182
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Kod objekta 64219
  • Kvadratura 325 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 200 000 € 16000 €/m²
  • Kod objekta 29231
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod objekta 58419
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod objekta 65867
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod objekta 64109
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Kod objekta 58379
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter