2 900 000 €
7632 €/m²
Property 65867 photo 1
Property 65867 photo 2
Property 65867 photo 3
Property 65867 photo 4
Property 65867 photo 5
Property 65867 photo 6
Property 65867 photo 7
Property 65867 photo 8
Property 65867 photo 9
Property 65867 photo 10
Property 65867 photo 11
Property 65867 photo 12
Property 65867 photo 13
Property 65867 photo 14
Property 65867 photo 15
Property 65867 photo 16
Property 65867 photo 17
Property 65867 photo 18
Property 65867 photo 19
Property 65867 photo 20
Property 65867 photo 21
Property 65867 photo 22
Property 65867 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 380 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod objekta 65867
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod objekta 56532
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Kod objekta 64219
  • Kvadratura 325 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Kod objekta 31680
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 200 000 € 16000 €/m²
  • Kod objekta 29231
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 600 000 € 14693 €/m²
  • Kod objekta 65086
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Kod objekta 56255
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Kod objekta 58418
  • Kvadratura 256 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod objekta 64109
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod objekta 63861
  • Kvadratura 243 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter