Prodaja - Zemljište 2302 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
48 000 € 35 000 €
15 €/m²
Property 31496 photo 1
Property 31496 photo 2
Property 31496 photo 3
Property 31496 photo 4
Property 31496 photo 5
Property 31496 photo 6
Property 31496 photo 7
Property 31496 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 24 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2302 kv.m. na Krfu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
45 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 33241
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
48 000 € 44 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 30075
  • Kvadratura 3150 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
47 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 56820
  • Kvadratura 2053 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
43 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 33468
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 58466
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 3858
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 33682
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
70 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 28739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 35810
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter