500 000 €
2273 €/m²
Property 56797 photo 1
Property 56797 photo 2
Property 56797 photo 3
Property 56797 photo 4
Property 56797 photo 5
Property 56797 photo 6
Property 56797 photo 7
Property 56797 photo 8
Property 56797 photo 9
Property 56797 photo 10
Property 56797 photo 11
Property 56797 photo 12
Property 56797 photo 13
Property 56797 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1984
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 220 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i grejanje, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 47810
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
680 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 23146
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
580 000 € 2027 €/m²
  • Kod objekta 37778
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
540 000 € 1080 €/m²
  • Kod objekta 60877
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9600 m
Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 56797
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
680 000 € 1283 €/m²
  • Kod objekta 58993
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
480 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 34134
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
605 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 63297
  • Kvadratura 509 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 54669
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 15800 m

Prijava za Newsletter