Prodaja - Zemljište 2000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
40 000 €
20 €/m²
Property 5660 photo 1
Property 5660 photo 2
Property 5660 photo 3
Property 5660 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2000 kv.m. na Krfu.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 21543
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 37803
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
45 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 23336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 31720
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
40 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 4985
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50380
  • Kvadratura 2044 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
43 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 23653
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
55 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 16584
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
35 000 € 25 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 30597
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 3714
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter