Prodaja - Zemljište 3000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
43 000 €
14 €/m²
Property 23653 photo 1
Property 23653 photo 2
Property 23653 photo 3
Property 23653 photo 4
Property 23653 photo 5
Property 23653 photo 6
Property 23653 photo 7
Property 23653 photo 8
Property 23653 photo 9
Property 23653 photo 10
Property 23653 photo 11
Property 23653 photo 12
Property 23653 photo 13
Property 23653 photo 14
Property 23653 photo 15
Property 23653 photo 16
Property 23653 photo 17

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
40 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 30599
  • Kvadratura 2985 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
47 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 56820
  • Kvadratura 2053 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
47 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 13981
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
50 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 46782
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35126
  • Kvadratura 2075 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
50 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 35810
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
45 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 48350
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 33901
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 33877
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 33900
  • Kvadratura 485 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter