Prodaja - Zemljište 2000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
50 000 €
25 €/m²
Property 21543 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
43 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 58383
  • Kvadratura 482 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
52 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 44586
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
45 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 35783
  • Kvadratura 1611 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 44903
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 5086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
65 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 25058
  • Kvadratura 939 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
45 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5760
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
60 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 43283
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 33901
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter