Prodaja - Zemljište 4879 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Larnaka
170 000 €
34 €/m²
Property 56494 photo 1
Property 56494 photo 2
Property 56494 photo 3
Property 56494 photo 4

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 4879 kv.m. u Larnaka.

Za prodaju
200 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 37948
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
150 000 € 286 €/m²
  • Kod objekta 41558
  • Kvadratura 524 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
210 000 € 318 €/m²
  • Kod objekta 48676
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
200 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 52722
  • Kvadratura 8302 m²
Za prodaju
150 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 53064
  • Kvadratura 3292 m²
Za prodaju
195 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54769
  • Kvadratura 74249 m²
Za prodaju
170 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 56494
  • Kvadratura 4879 m²
Za prodaju
137 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 58613
  • Kvadratura 39131 m²
Za prodaju
145 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 58717
  • Kvadratura 4850 m²
Za prodaju
245 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 58788
  • Kvadratura 16389 m²

Prijava za Newsletter