Prodaja - Zemljište 4850 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Larnaka
145 000 €
29 €/m²
Property 58717 photo 1
Property 58717 photo 2
Property 58717 photo 3
Property 58717 photo 4
Property 58717 photo 5

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 4850 kv.m. u Larnaka.

Za prodaju
155 800 € 20 €/m²
  • Kod objekta 25719
  • Kvadratura 7693 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
215 700 € 20 €/m²
  • Kod objekta 25728
  • Kvadratura 10368 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
202 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 25735
  • Kvadratura 11706 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
125 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 25737
  • Kvadratura 9202 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
160 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 37938
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 37945
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
200 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 37948
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
150 000 € 286 €/m²
  • Kod objekta 41558
  • Kvadratura 524 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
210 000 € 318 €/m²
  • Kod objekta 48676
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter