Prodaja - Stan 95 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
255 000 €
2684 €/m²
Property 56129 photo 1
Property 56129 photo 2
Property 56129 photo 3
Property 56129 photo 4
Property 56129 photo 5
Property 56129 photo 6
Property 56129 photo 7
Property 56129 photo 8
Property 56129 photo 9
Property 56129 photo 10
Property 56129 photo 11
Property 56129 photo 12
  • Kod objekta 56129
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 95 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: 1. sprat
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2358 €/m²
  • Kod objekta 42395
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3578 €/m²
  • Kod objekta 45601
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 45610
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
216 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 45658
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 200 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 45659
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
259 200 € 2178 €/m²
  • Kod objekta 45660
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 46190
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter