Prodaja - Stan 95 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Larnaka
275 000 €
2895 €/m²
Property 49671 photo 1
Property 49671 photo 2
Property 49671 photo 3
Property 49671 photo 4
Property 49671 photo 5
Property 49671 photo 6
Property 49671 photo 7
Property 49671 photo 8
Property 49671 photo 9
Property 49671 photo 10
Property 49671 photo 11
Property 49671 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
366 000 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 51966
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
270 000 € 2934 €/m²
  • Kod objekta 52009
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 6538 €/m²
  • Kod objekta 52023
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
272 950 € 1624 €/m²
  • Kod objekta 52038
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
314 150 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 52043
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 52093
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 52096
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 1711 €/m²
  • Kod objekta 52141
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 52184
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter