Prodaja - Stan 233 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Leivadia
298 000 €
1279 €/m²
Property 52506 photo 1
Property 52506 photo 2
Property 52506 photo 3
Property 52506 photo 4
Property 52506 photo 5
Property 52506 photo 6
Property 52506 photo 7
Property 52506 photo 8
Property 52506 photo 9
Property 52506 photo 10
Property 52506 photo 11
Property 52506 photo 12
Property 52506 photo 13
Property 52506 photo 14
Property 52506 photo 15
Property 52506 photo 16
Property 52506 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Sprat: 3.sprat
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 233 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, parking, baštu, lift, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
417 850 € 3397 €/m²
  • Kod objekta 37009
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 37029
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
421 974 € 5480 €/m²
  • Kod objekta 37031
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 4342 €/m²
  • Kod objekta 37034
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2358 €/m²
  • Kod objekta 42395
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3578 €/m²
  • Kod objekta 45601
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 45610
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter