380 000 €
3725 €/m²
Property 55909 photo 1
Property 55909 photo 2
Property 55909 photo 3
Property 55909 photo 4
Property 55909 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju stan od 102 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
368 000 € 4842 €/m²
  • Kod objekta 56586
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
368 000 € 4906 €/m²
  • Kod objekta 56589
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
473 000 € 4876 €/m²
  • Kod objekta 56590
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 6214 €/m²
  • Kod objekta 56679
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
368 000 € 4906 €/m²
  • Kod objekta 56724
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
378 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 56725
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4950 €/m²
  • Kod objekta 56726
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56727
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 5128 €/m²
  • Kod objekta 56728
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod objekta 56729
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter