Property 63153 photo 1
Property 63153 photo 2
Property 63153 photo 3
Property 63153 photo 4
Property 63153 photo 5
Property 63153 photo 6
Property 63153 photo 7
Property 63153 photo 8
Property 63153 photo 9
Property 63153 photo 10
Property 63153 photo 11
Property 63153 photo 12
Property 63153 photo 13
Property 63153 photo 14
Property 63153 photo 15
Property 63153 photo 16
Property 63153 photo 17
Property 63153 photo 18
Property 63153 photo 19
Property 63153 photo 20
Property 63153 photo 21
Property 63153 photo 22
Property 63153 photo 23
Property 63153 photo 24
Property 63153 photo 25

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1938
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 58963
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod objekta 59634
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 59653
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Kod objekta 59707
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod objekta 59800
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 3614 €/m²
  • Kod objekta 59801
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4492 €/m²
  • Kod objekta 59830
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4324 €/m²
  • Kod objekta 59869
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter