382 000 €
4961 €/m²
Property 58960 photo 1
Property 58960 photo 2
Property 58960 photo 3
Property 58960 photo 4
Property 58960 photo 5
Property 58960 photo 6
Property 58960 photo 7
Property 58960 photo 8
Property 58960 photo 9
Property 58960 photo 10
Property 58960 photo 11
Property 58960 photo 12
Property 58960 photo 13
Property 58960 photo 14
Property 58960 photo 15
Property 58960 photo 16
Property 58960 photo 17
Property 58960 photo 18
Property 58960 photo 19
Property 58960 photo 20
Property 58960 photo 21
Property 58960 photo 22
Property 58960 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 77 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Zgrada bez lifta.

Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61719
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64689
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter