350 000 €
3398 €/m²
Property 55904 photo 1
Property 55904 photo 2
Property 55904 photo 3
Property 55904 photo 4
Property 55904 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju stan od 103 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i kamin, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod objekta 61523
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61719
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62178
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod objekta 62253
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62422
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter