290 000 €
4833 €/m²
Property 63487 photo 1
Property 63487 photo 2
Property 63487 photo 3
Property 63487 photo 4
Property 63487 photo 5
Property 63487 photo 6
Property 63487 photo 7
Property 63487 photo 8
Property 63487 photo 9
Property 63487 photo 10
Property 63487 photo 11
Property 63487 photo 12
Property 63487 photo 13
Property 63487 photo 14
Property 63487 photo 15
Property 63487 photo 16
Property 63487 photo 17
Property 63487 photo 18

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 740 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 15142
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 22550
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 34022
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Kod objekta 34842
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3118 €/m²
  • Kod objekta 35167
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3064 €/m²
  • Kod objekta 36694
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 36888
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 38027
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
305 000 € 2033 €/m²
  • Kod objekta 38066
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1306 €/m²
  • Kod objekta 38084
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter