Prodato

Prodaja - Stan 80 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
110 000 €
1375 €/m²
Property 538 photo 1
Property 538 photo 2
Property 538 photo 3
Property 538 photo 4
Property 538 photo 5
Property 538 photo 6
Property 538 photo 7
  • Kod objekta 538
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 80 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 3: гостиная-кухня, 2 сальные, 2 кладовые и большие балконы
  • Ostale pogodnosti: отопление
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Solunu. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, lift.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
105 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 57156
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 63397
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64658
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 65508
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter