128 000 €
2133 €/m²
Property 66116 photo 1
Property 66116 photo 2
Property 66116 photo 3
Property 66116 photo 4
Property 66116 photo 5
Property 66116 photo 6
Property 66116 photo 7
Property 66116 photo 8
Property 66116 photo 9
Property 66116 photo 10
Property 66116 photo 11
Property 66116 photo 12
Property 66116 photo 13
Property 66116 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 64930
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 65018
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 65023
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
168 000 € 1826 €/m²
  • Kod objekta 65112
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod objekta 65275
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter