Property 51863 photo 1
Property 51863 photo 2
Property 51863 photo 3
Property 51863 photo 4
Property 51863 photo 5
Property 51863 photo 6
Property 51863 photo 7
Property 51863 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 72 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Za izdavanje 1-sprata vila od 56 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod objekta 61625
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod objekta 65848
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Ekskluzivni Za prodaju
389 000 € 4862 €/m²
  • Kod objekta 62749
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod objekta 58524
  • Kvadratura 319 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Ekskluzivni Za prodaju
279 000 € 4292 €/m²
  • Kod objekta 63851
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter