Na upit
Property 51571 photo 1
Property 51571 photo 2
Property 51571 photo 3
Property 51571 photo 4
Property 51571 photo 5
Property 51571 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju duplex od 102 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Duplex Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
260 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 65488
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 600 000 € 6274 €/m²
  • Kod objekta 51775
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 26732
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 550 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 49400
  • Kvadratura 262 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 11731 €/m²
  • Kod objekta 56258
  • Kvadratura 179 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 850 000 € 11858 €/m²
  • Kod objekta 56115
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 350 000 € 8245 €/m²
  • Kod objekta 64178
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 65400
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 51571
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter