Prodaja - Stan 137 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
960 000 €
7007 €/m²
Property 50743 photo 1
Property 50743 photo 2
Property 50743 photo 3
Property 50743 photo 4
Property 50743 photo 5
Property 50743 photo 6
Property 50743 photo 7
Property 50743 photo 8
Property 50743 photo 9
Property 50743 photo 10
Property 50743 photo 11
Property 50743 photo 12
Property 50743 photo 13
Property 50743 photo 14
Property 50743 photo 15
Property 50743 photo 16
  • Kod objekta 50743
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 137 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 137 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin.

Za prodaju
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 25072
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
896 000 € 8784 €/m²
  • Kod objekta 56037
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod objekta 58091
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 62432
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 64174
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod objekta 64945
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter