Property 49967 photo 1
Property 49967 photo 2
Property 49967 photo 3
Property 49967 photo 4
Property 49967 photo 5
Property 49967 photo 6
Property 49967 photo 7
Property 49967 photo 8
Property 49967 photo 9
Property 49967 photo 10
Property 49967 photo 11
Property 49967 photo 12
Property 49967 photo 13
Property 49967 photo 14
Property 49967 photo 15
Property 49967 photo 16
Property 49967 photo 17
Property 49967 photo 18
Property 49967 photo 19
Property 49967 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Za izdavanje 2-sprata vila od 130 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža.

Za prodaju
395 000 € 4937 €/m²
  • Kod objekta 65257
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 65564
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 58324
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter