Prodaja - Commercial property 129 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Centar Soluna
1 550 000 €
12016 €/m²
Property 49963 photo 1
Property 49963 photo 2

Detalji

  • Godišnja isplativost: 3,80%
  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2018
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju commercial property od 129 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 600 000 € 1963 €/m²
  • Kod objekta 59895
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
2 000 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 52948
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
1 550 000 € 12015 €/m²
  • Kod objekta 49963
  • Kvadratura 129 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
2 200 000 € 423 €/m²
  • Kod objekta 33608
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 150 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 7564
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
1 300 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 34902
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter