Property 49734 photo 1
Property 49734 photo 2
Property 49734 photo 3
Property 49734 photo 4
Property 49734 photo 5
Property 49734 photo 6
Property 49734 photo 7
Property 49734 photo 8
Property 49734 photo 9
Property 49734 photo 10
Property 49734 photo 11
Property 49734 photo 12
Property 49734 photo 13
Property 49734 photo 14
Property 49734 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Za izdavanje 3-sprata vila od 330 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod objekta 60124
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Kod objekta 57386
  • Kvadratura 337 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Ekskluzivni Za prodaju
279 000 € 4292 €/m²
  • Kod objekta 63851
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod objekta 65848
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Izdavanje
od 700 € /dnevno 1 €/m²
  • Kod objekta 54735
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 65972
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter