Prodaja - Stan 101 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
400 000 €
3960 €/m²
Property 52529 photo 1
Property 52529 photo 2
Property 52529 photo 3
Property 52529 photo 4
Property 52529 photo 5
Property 52529 photo 6
Property 52529 photo 7
Property 52529 photo 8
Property 52529 photo 9
Property 52529 photo 10
Property 52529 photo 11
Property 52529 photo 12
Property 52529 photo 13
Property 52529 photo 14
Property 52529 photo 15
Property 52529 photo 16
Property 52529 photo 17
Property 52529 photo 18
Property 52529 photo 19
Property 52529 photo 20
Property 52529 photo 21
Property 52529 photo 22
Property 52529 photo 23
Property 52529 photo 24
Property 52529 photo 25
Property 52529 photo 26
Property 52529 photo 27
Property 52529 photo 28
Property 52529 photo 29
Property 52529 photo 30
Property 52529 photo 31
Property 52529 photo 32
Property 52529 photo 33
Property 52529 photo 34
Property 52529 photo 35
Property 52529 photo 36
Property 52529 photo 37
  • Kod objekta 52529
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 101 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 101 kv.m u Pafos. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
395 000 € 4157 €/m²
  • Kod objekta 43254
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 46015
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
403 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 46017
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Kod objekta 47229
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 832 € 4110 €/m²
  • Kod objekta 47492
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
405 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 49364
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 49553
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 51032
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
455 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 51970
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 52525
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter