Prodaja - Kuća 380 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
1 480 000 € 1 200 000 €
3158 €/m²
Property 49638 photo 1
Property 49638 photo 2
Property 49638 photo 3
Property 49638 photo 4
Property 49638 photo 5
Property 49638 photo 6
Property 49638 photo 7
Property 49638 photo 8
Property 49638 photo 9
Property 49638 photo 10
Property 49638 photo 11
Property 49638 photo 12
Property 49638 photo 13
Property 49638 photo 14
Property 49638 photo 15
Property 49638 photo 16
Property 49638 photo 17
Property 49638 photo 18
Property 49638 photo 19
Property 49638 photo 20
Property 49638 photo 21
Property 49638 photo 22
Property 49638 photo 23
Property 49638 photo 24
Property 49638 photo 25
Property 49638 photo 26
Property 49638 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1998
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 380 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 850 000 € 4946 €/m²
  • Kod objekta 46002
  • Kvadratura 374 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 4123 €/m²
  • Kod objekta 10860
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 13480
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 56392
  • Kvadratura 483 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 31147
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 050 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 39775
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter