Prodaja - Zemljište 540 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
45 000 €
83 €/m²
Property 48350 photo 1
Property 48350 photo 2
Property 48350 photo 3
Property 48350 photo 4
Property 48350 photo 5
Property 48350 photo 6
Property 48350 photo 7
Property 48350 photo 8
Property 48350 photo 9
Property 48350 photo 10
Property 48350 photo 11
Property 48350 photo 12
Property 48350 photo 13
Property 48350 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5800 m
  • Udaljenost od grada: 9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 540 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
50 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 37279
  • Kvadratura 2233 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 5660
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 20091
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
40 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 58466
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
50 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 35810
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
60 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 33877
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 49509
  • Kvadratura 1360 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
60 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 8995
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
43 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 58383
  • Kvadratura 482 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
60 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 33900
  • Kvadratura 485 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter