Prodaja - Zemljište 12081 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Kalives Poligiru
220 000 €
18 €/m²
Property 4731 photo 1
Property 4731 photo 2
Property 4731 photo 3
Property 4731 photo 4
Property 4731 photo 5
Property 4731 photo 6
Property 4731 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 410 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12081 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
205 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 32434
  • Kvadratura 1232 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
215 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 34018
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
250 000 € 277 €/m²
  • Kod objekta 29526
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 30806
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
225 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 38887
  • Kvadratura 1379 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
240 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 45187
  • Kvadratura 835 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 33301
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
250 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 39302
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
250 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 46005
  • Kvadratura 4078 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
250 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 46798
  • Kvadratura 4170 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter