Prodaja - Zemljište 3200 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
220 000 €
68 €/m²
Property 9371 photo 1
Property 9371 photo 2
Property 9371 photo 3
Property 9371 photo 4
Property 9371 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 96 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3200 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 60043
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
280 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 60687
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
270 000 € 253 €/m²
  • Kod objekta 60709
  • Kvadratura 1063 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Preporučujemo Za prodaju
270 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60987
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
250 000 € 428 €/m²
  • Kod objekta 60996
  • Kvadratura 584 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
270 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 61055
  • Kvadratura 5625 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Preporučujemo Za prodaju
295 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 61747
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
260 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62824
  • Kvadratura 5980 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
300 000 € 857 €/m²
  • Kod objekta 63024
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter