Prodaja - Zemljište 835 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Kalives Poligiru
240 000 €
287 €/m²
Property 45187 photo 1
Property 45187 photo 2
Property 45187 photo 3
Property 45187 photo 4
Property 45187 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 90 m
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 835 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 334 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 11424
  • Kvadratura 4123 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 29416
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
250 000 € 277 €/m²
  • Kod objekta 29526
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 30806
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 33301
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
225 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 38887
  • Kvadratura 1379 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
250 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 39302
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
240 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 45187
  • Kvadratura 835 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
250 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 46005
  • Kvadratura 4078 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
250 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 46798
  • Kvadratura 4170 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter