Prodato
Na upit
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1964
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 44198
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2102 €/m²
  • Kod objekta 44245
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
525 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 44830
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 45841
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4310 €/m²
  • Kod objekta 45898
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 45899
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4404 €/m²
  • Kod objekta 45904
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3620 €/m²
  • Kod objekta 46693
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 46911
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter