Na upit
Property 5040 photo 1
Property 5040 photo 2
Property 5040 photo 3
Property 5040 photo 4
Property 5040 photo 5
Property 5040 photo 6
Property 5040 photo 7
Property 5040 photo 8
Property 5040 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 74 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 64856
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 64864
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod objekta 64945
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter