Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 57
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 57 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
60 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 65545
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 65594
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 600 000 € 1 250 000 € 9259 €/m²
  • Kod objekta 65640
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
695 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65652
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter