Prodaja - Stan 100 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
275 000 €
2750 €/m²
Property 43345 photo 1
Property 43345 photo 2
Property 43345 photo 3
Property 43345 photo 4
Property 43345 photo 5
Property 43345 photo 6
Property 43345 photo 7
Property 43345 photo 8
Property 43345 photo 9
Property 43345 photo 10
Property 43345 photo 11
  • Kod objekta 43345
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 100 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Pafos. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu.

Za prodaju
375 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 33983
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
361 000 € 5640 €/m²
  • Kod objekta 38733
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
318 000 € 3212 €/m²
  • Kod objekta 41691
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2943 €/m²
  • Kod objekta 43124
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4052 €/m²
  • Kod objekta 43253
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 4157 €/m²
  • Kod objekta 43254
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 46015
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
403 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 46017
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
365 832 € 4110 €/m²
  • Kod objekta 47492
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 48824
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter